• Włoskie smaki na warszawskich Włochach

  • Włoskie smaki na warszawskich Włochach

  • Włoskie smaki na warszawskich Włochach

Zapraszamy na Włochy!

Our Menu

Stefano

Włoch od 22 lat mieszkający w Polsce. Tutaj poznał Barbarę, pokochał ją całym sercem i osiadł na stałe. Czuł się dobrze, ale brakowało mu włoskich smaków, dlatego za cel postawił sobie upowszechnienie swoich rodzimych tradycji kulinarnych w naszym kraju. A tych w jego familii nie brakuje: krewni Stefano od blisko pół wieku są mistrzami cukiernictwa, opracowującymi receptury na włoskie pyszności.

Stefano Cherubini

Barbara

Szef kuchni z Polski, prywatnie małżonka Stefano. Przez 8 lata mieszkała we Włoszech, gdzie doskonaliła się w dziedzinie cukiernictwa i lodziarstwa. Dzięki temu włoskie desery nie mają przed nią tajemnic i zachwycają również Włochów! Barbara uczyła się u mistrza lodów, samego Palmiro Bruschi (maesytro firma Carpigiani), co zaowocowało umiejętnością doskonałego łączenia składników i przygotowywania lodów autorskich o wyjątkowym smaku.

Barbara Cherubini

left intro

O Dolce Amaro

Made in Italy

Od 20 lat Barbara i Stefano zajmują się popularyzowaniem kuchni włoskiej w Polsce. W 1998 roku otworzyli restaurację Piccola Italia, a z czasem rozszerzyli działalność o cukiernię Dolce & Amaro, która istnieje już od 7 lat. Oboje postawili sobie za cel aby jak najwierniej przekazać smaki i tradycje panujące w słonecznej Italii

“......z ziemi włoskiej do polski........”

Pod okiem włoskich mistrzów cukiernictwa stworzyliśmy dla Was naturalną, pełną prawdziwych aromatów cukiernię, nie boimy się przedstawić Wam nowości czy też zaskoczyć smakiem Waszych babci i wierzymy, że każdy znajdzie u nas coś dla siebie. ciasta, ciasteczka, torty, desery, autorskie lody.......... balansujemy na linii każdego smaku z “wczoraj” i z “jutra” realizujemy nawet najbardziej nieprawdopodobne autorskie pomysły, zadzwoń i umów się z nami na rozmowę, a my zrobimy wszystko co będzie naszej mocy żeby zmaterializować Twój pomysł przy naszym fantastycznym espresso.

right intro img

Śniadania i zestawy

KAWA i HERBATA

wyciskane soki

CIASTKA I TORTY

NAPISZ DO NAS

Connect from heart
Thank you! We have received your message.